Dzień Kobiet …

Dodane przez: admin on Marzec, 25 2018

8 marca w naszej szkole nie było chyba mężczyzny, który zapomniałby o święcie przypadającym tego dnia. Chłopcy już od samego rana obdarowywali swoje koleżanki oraz panie nauczycielki przepięknymi kwiatami oraz składali życzenia.

Wszyscy uczniowie brali udział w małych przyjęciach w swoich klasowych zespołach. Tu inicjatywę również przejęli chłopcy, zajmując się menu i dekoracjami. Tego roku cała szkoła świętowała pod hasłem: Witaminowy Dzień Kobiet, więc na stołach nie zabrakło owoców i kolorowych sałatek. Dla wszystkich kobiet pracujących w naszej szkole niespodziankę przygotowali także chłopcy z Samorządu Uczniowskiego, którzy o ósmym marca zaczęli myśleć już kilka tygodni wcześniej. Wspólnie z kolegami z klas III, IV, VI, VII, IIg i IIIg stworzyli krótki filmik zawierający podziękowania i życzenia dla pań .

Na koniec dnia chyba każda kobieta mogła przyznać, że Dzień Kobiet mógłby przypadać kilka razy w roku!