Kopciuszek na Nas czekał …

Dodane przez: admin on Kwiecień, 22 2018

W czwartek 12.04.2018r. uczniowie klas: IV, VI i IIg wyjechali na wycieczkę do Kalisza. Tego dnia czekało na nich wiele atrakcji. Pierwszym celem wyjazdu było zobaczenie spektaklu pt. ,, Kopciuszek” na podstawie popularnej baśni. Nasi uczniowie przypomnieli sobie historię dziewczynki, którą po śmierci mamy wychowywała zła macocha. Kopciuszek   nieustannie musiał usługiwać dwóm przybranym siostrom. Całe szczęście, jak to w baśni, cała historia zakończyła się szczęśliwie. Mimo iż wszyscy znali oryginalny tekst baśni, to w spektaklu pojawiły się zmiany wprowadzone przez reżysera, które zdziwiły wszystkich. Poza tym występom aktorów towarzyszyła muzyka na żywo, bajeczne dekoracje i oczywiście popisy taneczne. Po spektaklu cała grupa udała się na zajęcia do kaliskiego aquaparku. Tam przez trzy godziny wszyscy do woli  mogli pływać, nurkować i szaleć na zjeżdżalniach. Późnym wieczorem uczestnicy zmęczeni, ale zadowoleni dotarli do Benic. Większość nie zdawała sobie nawet sprawy, że tego dnia brała udział w dwóch projektach: Akademia Zdrowia oraz Baśniowość w teatrze!