Noc w szkole

Dodane przez: admin on Styczeń, 01 2018

W piątek 1 grudnia 2017 roku uczniowie klasy VII i III gimnazjum postanowili spędzić noc w szkole. Spotkali się o godzinie 20.00 i  rozpoczęli  rozlokowywanie zawartości uczniowskich ekwipunków oraz pompowanie materacy. Gama aktywności, które czekały na młodych poszukiwaczy przygód, była bardzo szeroka. Oprócz klasycznej już zabawy w podchody po Benicach, uczestnicy mogli liczyć na wiele sprawnościowych gier, zabawę w chowanego z latarkami, a także seans filmowy. Gdy  po licznych atrakcjach  brakowało już  energii  spożyli zdrowy, sycący posiłek, co pomogło też w walce z udaniem się w objęcia Morfeusza. Nazajutrz, po nieprzespanej nocy, zmęczeni, ale szczęśliwi wszyscy wspólnie uporządkowali sale i udali się do domów na zasłużony wypoczynek.