Sportowe zakończenie semestru

Dodane przez: admin on Luty, 16 2018

W pierwszy dzień lutego, zaraz po lekcjach, uczniowie klas IV i V wyruszyli do Ostrowa Wielkopolskiego. Celem wyjazdu był udział w niecodziennych zajęciach sportowych.

Pierwszym punktem wycieczki był part trampolin (Jump Park). Tam przez 1,5 godziny mogliśmy się wyskakać do woli! Poza tradycyjnymi trampolinami zorganizowano tam baseny z piankami, zjazd linowy na wielką, dmuchaną poduszkę, miękkie ściany do odbijania się oraz boisko z bramkami.

Mimo, że na tej skocznej zabawie straciliśmy spore pokłady energii, to wszyscy znaleźli jeszcze siły na drugą atrakcję – lodowisko! Tym razem byliśmy już wprawieni, bo przecież pierwsze salta na lodzie wykonaliśmy w grudniu na poznańskiej Chwiałce. Było zatem mniej upadków, a więcej jazdy w pozycji wyprostowanej.
Wieczorem, zmęczeni i zadowoleni, dotarliśmy pod szkołę. Warto też dodać, że klasa IV sfinansowała część wyjazdu ze swoich wspólnych oszczędności zgromadzonych dzięki kawiarence mikołajkowej.