Święty Mikołaj z wizytą …

Dodane przez: admin on Grudzień, 18 2017

Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura była przyczyną wielu pytań najmłodszych: Czy dotrze do nas Święty Mikołaj? Czym przyjedzie, skoro nie ma śniegu? Czy o nas nie zapomniał? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany Gość przybył do naszej szkoły w towarzystwie pomocników. Zaraz z rana, 6 grudnia w progu sali przedszkola witał każde dziecko dobrym słowem i słodką niespodzianką. Uśmiech i wyjątkowa atmosfera zagościła dokoła. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i życzeń przygotowanych specjalnie dla Niego. Nie zapomniał również o prezentach dla każdego dziecka. Dzieci obiecały, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu, w szkole i w domu. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku…