Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej

Dodane przez: admin on Listopad, 23 2013

Szkolny TurniejDnia 9.11.2013 roku w naszej szkole odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej klas podstawowych IV – VI i gimnazjalnych. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniu pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego Mariusza Marcisza i Eugeniusza Koczorowskiego. Wszystkim dopisywał dobry humor oraz chęć zwycięstwa.

W  kategorii klas podstawowych  meczu przedstawiają się następująco:

1 miejsce klasa VI

2 miejsce klasa IV

3 miejsce klasa V

W  kategorii klas gimnazjalnych wyniki meczu przedstawiają się następująco:

1 miejsce klasa II  G

2 miejsce klasa I   G

3 miejsce klasa III G.

Z pewnością dla  wszystkich uczniów  była to wspaniała rozrywka, która została nagrodzona  cennymi upominkami oraz Marcinkowskim rogalem.